کاربرد نرم افزار MSP در کنترل پروژه

نرم افزار MSP که از کلمه Microsoft Project گرفته شده، برای مدیریت و کنترل پروژها توسعه داده شده. این نرم افزار که از زیرمجموعه نرم افزارهای آفیس می باشد، می توان به راحتی هر فاز از پروژه را بر حسب زمان تخمین زد. با حالت کلی که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می دهد، میتوان تمام جزئیات را سازماندهی کرد تا به هدف کلی برسد.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com

در ابتدای کار، کاربر اطلاعاتش و منابع مورد استفاده در MSP را در این نرم افزار وارد می کند. پس از آن نرم افزار با توجه به اطلاعاتی که کاربر وارد کرده، کوتاه ترین زمان برای زمان بندی برنامه ها و فعالیت های پروژه را زمانبندی می کند. در صورت وارد کردن هزینه ها به اطلاعات، نرم افزار هزینه نهایی را برآورد خواهد کرد.

کاربرد نرم افزار MSP در کنترل پروژه

برنامه ریزی برای اجرا و کنترل یک پروژه، به ابزارهای زیادی نیاز دارد که با محاسبات ساده این کار امکان پذیر نیست. نرم افزار MSP این امکان را به کاربر می دهد تا با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، این محاسبات را به خوبی و با بهینه ترین و استانداردترین شکل ممکن برآورد زمان و هزینه کند.

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com

جهت شرکت در این دوره با شماره تماس -تماس حاصل فرمایید

داشتن یک برنامه هدفمند و سازمادهی شده در کنترل پروژه، کمک می کند تا مدیریت پروژه به خوبی اجرا شود. همچنین هدایت صحیح و با برنامه کارها سبب تخمین زمان بندی نزدیک شدن به پایان عملیات می شود. بیشتر در پروژه های پتروشیمی و ین دست پروژه ها، از نرم افزار PRIMAVERA استفاده می شود اما کاربرد MSP در پروژه هایی با زمینه های کاربردی دیگر است.

دوره آموزشی MSP

تمرکز اصلی این دوره بر این نرم افزار است و با انجام پروژه های عملی، برنامه ریزی و مدیریت و راه کارهای توسعه آموزش داده می شود. علاوه بر این موارد، گام های دیگر در کنترل پروژه با استفاده از این برنامه تشریح می شوند. افراد با گذراندن دوره آموزش MSP زیر نظر اساتید خبره، مهارت های لازم برای انجام کلیه مراحل را خواهد داشت و به صورت حرفه ای می تواند وارد بازار کار شو

ونه پروژه های انجام شده توسط نرم افزار MSP (مایکروسافت پراجکت) کنترل پروژه

09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com

(سری دوم)

شامل پروژه تکمیل ساختمان اداری

این محصول تعدادی برنامه زمانبندی پروژهای صنعتی و عمرانی که با نرم افزار مایکروسافت پراجکت تهیه شده است را شامل میشود

کنترل پروژه یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین دروس مهندسی صنایع می باشد که در حال حاضر می توان گفت تمامی شرکت ها از مبحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیتشان استفاده می کنند. برای سهولت در امر کنترل پروژه نرم افزارهایی همانند Microsoft Project استفاده می شود.

با آموزش کنترل پروژه ساختمانی با MSP بصورت پروژه محور ویژه مهندسین عمران در خدمت شما هستیم. امروزه با توجه به اهمیت برنامه ریزی و زمانبندی کارها در پروژه های عمرانی جهت جلوگیری از توقف و به دنبال آن افزایش هزینه ها، وجود نیروهای کنترل پروژه در دفاتر فنی یک امر ضروری است. کتاب پیش روی شما راهنمای کامل آموزش کنترل پروژه با msp و تهیه یک برنامه زمانبندی ساختمان بتنی دو طبقه به همراه کنترل پروژه و نحوه ساخت و ارائه گزارش های متداول که در یک دفتر فنی موردنیاز کارفرما و مسئولان پروژه است. در این کتاب تلاش شده مطالب به گونه ای ارائه گردد که برای خوانندگانی که قبلاً آشنایی با این نرم افزار نداشته اند به سرعت آن را یاد گرفته و نیاز خود را برطرف کنند مخصوصاً مهندسان عمرانی که به دنبال آموزش کنترل پروژه عمرانی می گردند.

فرمت کتاب : PDF

نوع آموزش: پروژه محور

تعداد صفحه : 75

محتوای کتاب آموزش کنترل پروژه با MSP برای مهندسان عمران

شرح کامل فعالیت های اجرایی ساختمان بتنی دو طبقه

ساخت تقویم پروژه و اعمال روزهای تعطیلات عمومی و خاص و تعیین ساعت کار

آموزش گام به گام تهیه برنامه زمان بندی به همراه ساختار شکست کار

تعریف روابط بین فعالیت ها و مدت زمان آن ها

تخصیص منابع به فعالیت ها و برآورد هزینه ها

کنترل پروژه و رفع تداخلات منابع در زمان انجام کار

تسطیح منابع

تخصیص منابع

مشخص نمودن مسیر بحرانی پروژه

ایجاد خط مبنا

پیشرفت فیزیکی پروژه

پیشرفت وزنی پروژه

نمودار پیشرفت

شرح ارزش های حاصله

تهیه انواع گزارشات هفتگی و ماهیانه پیشرفت پروژه و ارائه به کارفرما

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

آموزش کنترل پروژه ساختمانی

آموزش کنترل پروژه عمرانی و اهمیت آن در مهندسی عمران

مدیریت امروز نیازمند ابزارهای دقیق برای دستیابی به اهداف پروژه ها می باشد. کنترل پروژه یکی از مهمترین ابزارهای مدیریت به شمار می رود. برنامه ریزی و کنترل پروژه به شما کمک می کند با کاهش ریسک، وقوع هد ف های برنامه را با صرف کمترین زمان و هزینه اجرا و بالاترین کیفیت به انجام برسانید. با توجه به پیچیدگی مباحث مدیریت کنترل پروژه، طراحی و برنامه ریزی پروژه ها به روش قدیمی و بدون استفاده از سیستم های مکانیزه مخصوصاً در پروژه های بزرگ بسیار دشوار و مستم صرف هزینه و وقت زیادی می باشد.

کتاب آموزش کنترل پروژه ساختمانی با MS Project با استفاده از روش گام به گام و با انجام یک پروژه واقعی ساختمانی شما را با ریزه کاری های این بحث آشنا می کند. این کتاب به گونه ای نگارش شده که حتی کاربرانی که هیچ آشنایی با مبحث کنترل پروژه ندارند نیز بتوانند این مفاهیم را درک کرده و پروژه های ساده را برنامه ریزی و پیگیری کنند.

09367292276

azsoftir@gmail.com
azsoftir.com
09367292276
09367292276
azsoftir@gmail.com
azsoftir.com

با نرم افزار Msp , انجام پروژه های مهندسی صنایع با نرم افزار Msp , انجام پروژه های مهندسی ع

ایجاد یک پروژه با نرم‌افزار MSP

برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP | دوره کنترل پروژه | دوره MSP | دوره آموزش کنترل پروژه

کاربرد نرم افزار MSP در کنترل پروژه

انجام پروژه های برنامه ریزی و کنترل پروژه ابنیه با نرم افزار MSP

پروژه ,کنترل ,نرم ,های ,افزار ,برنامه ,کنترل پروژه ,نرم افزار ,آموزش کنترل ,پروژه های ,برنامه ریزی ,آموزش کنترل پروژه ,comazsoftir com0936729227609367292276azsoftir@gmail comazsoftir ,کنترل پروژه ساختمانی ,09367292276azsoftir@gmail comazsoftir com0936729227609367292276azsoftir@gmail

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دندانپزشک اطفال| ارتودنسی| لوستر مدرن | دستگاه چاپ بنر shokuhetabits Emma's page استیکر ساز واتساپ zemzemehdel نشونِ بی نشون shayansrayaneh neginetc فیلم و داستان طراحی گرافیک